Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Šolski center Postojna

PRIJAVLJENI TEKMOVALCI NA 18. DRŽAVNEM TEKMOVANJU IZ ZNANJA RAČUNOVODSTVA
  Šola Nalov Ime Priimek Nivo Mentor
1 ŠC Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in Muta Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec Aljaž Zavernik Osnovni Olga Jeznik
2 ŠC Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in Muta Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec Jan Oslak Osnovni Olga Jeznik
3 ŠC Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in Muta Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec Eva Gerold Višji Sonja Smolar
4 ŠC Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in Muta Koroška ulica 11, 2380 Slovenj Gradec Eva Bricman Višji Sonja Smolar
5 Šolski center Postojna Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna Žiga  Zalar Osnovni Uroš Turk
6 Šolski center Postojna Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna Maša  Zabukovec Osnovni Uroš Turk
7 Šolski center Postojna Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna Angie  Logar Višji Martina Marin
8 Šolski center Postojna Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna Nataša Gregorec Višji Martina Marin
9 Dvojezična srednja šola Lendava Kolodvorska ulica 2 e, 9220 Lendava Kaja Kocon  Višji Katarina Ferenc
10 Dvojezična srednja šola Lendava Kolodvorska ulica 2 e, 9220 Lendava Iris  Zver Višji Katarina Ferenc
11 ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola Stjenkova 3, 6210 Sežana Patricija Štemberger Osnovni Mojca Železnik Buda
12 ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola Stjenkova 3, 6210 Sežana Melek Bajramoska Osnovni Mojca Železnik Buda
13 ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola Stjenkova 3, 6210 Sežana Žan  Grahor Višji Lucija Stanič Brezec
14 ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola Stjenkova 3, 6210 Sežana Mark Frank Višji Lucija Stanič Brezec
15 Srednja šola Slovenska Bistrica Ulica dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica Sergeja Juhart Osnovni Andreja Šulek
16 Srednja šola Slovenska Bistrica Ulica dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica Tanja Stegne Osnovni Andreja Šulek
17 Srednja šola Slovenska Bistrica Ulica dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica Xunmiao Pan  Višji Andreja Šulek
18 Srednja šola Slovenska Bistrica Ulica dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica Tina Vešnik  Višji Andreja Šulek
19 Srednja šola Črnomelj Kidričeva ulica 18a, 8340 Črnomelj Tjaša Miketič Višji Silva Simonič
20 Srednja šola Črnomelj Kidričeva ulica 18a, 8340 Črnomelj Lea Krajec Višji Anica Želežnjak
21 Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola, ŠC Kranj Cesta Staneta Žagarja 33, 4000 Kranj Tjaša  Sedej Osnovni Ljubomira Jazbec
22 Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola, ŠC Kranj Cesta Staneta Žagarja 33, 4000 Kranj Katarina Habjan Osnovni Ljubomira Jazbec
23 Cirius Kamnik Novi trg 43 a, 1241 Kamnik Samanta Letnar Osnovni Frančiška Zore
24 Cirius Kamnik Novi trg 43 a, 1241 Kamnik Ana Rogel Osnovni Frančiška Zore
25 ŠC Nova Gorica - Srednja ekonomska in trgovska šola Erjavčeva ulica 8, 5000 Nova Gorica Megi  Mikuž Osnovni Sandra Turk
26 ŠC Nova Gorica - Srednja ekonomska in trgovska šola Erjavčeva ulica 8, 5000 Nova Gorica Aljaž Puc Osnovni Sandra Turk
27 ŠC Nova Gorica - Srednja ekonomska in trgovska šola Erjavčeva ulica 8, 5000 Nova Gorica Tina Rijavec Višji Amedea Kodermac
28 ŠC Nova Gorica - Srednja ekonomska in trgovska šola Erjavčeva ulica 8, 5000 Nova Gorica Maja Jazbec Višji Amedea Kodermac
29 Srednja upravno administrativna šola Ljubljana Zdravstvena pot 10, 1000 Ljubljana Sara Dolenc Osnovni Tatjana Jurjevec
30 Srednja upravno administrativna šola Ljubljana Zdravstvena pot 10, 1000 Ljubljana Ivana Ilkova Osnovni Tatjana Jurjevec
31 ŠC Velenje, šola za storitvene dejavnosti Trg mladosti 3, 3320 Velenje Patricija Verbič Kovačič Osnovni Renata Vodlan
32 ŠC Velenje, šola za storitvene dejavnosti Trg mladosti 3, 3320 Velenje Katja  Friškovec Osnovni Renata Vodlan
33 Srednja ekonomska šola Maribor Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor Nika Marguč Osnovni Simona Tement
34 Srednja ekonomska šola Maribor Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor Mitja  Mori Osnovni Darinka Šarh-Kramberger
35 Srednja ekonomska šola Maribor Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor Dolores Pušaver Višji Simona Tement
36 Srednja ekonomska šola Maribor Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor Martina Reich Višji Simona Tement
37 Srednja ekonomska šola Ljubljana Roška cesta 2, 1000 Ljubljana Nik Dobnikar Osnovni Lijana Sluga
38 Srednja ekonomska šola Ljubljana Roška cesta 2, 1000 Ljubljana Katja  Serajnik Osnovni Lijana Sluga
39 Srednja ekonomska šola Ljubljana Roška cesta 2, 1000 Ljubljana Mejdin Tafoski Višji Lijana Sluga
40 Srednja ekonomska šola Ljubljana Roška cesta 2, 1000 Ljubljana Rok Kelbič Višji Lijana Sluga
41 Gimnazija in srednja šola Kočevje Ljubljanska ulica 12, 1330 Kočevje Gal Klepac Osnovni Ivana Ciglič
42 Gimnazija in srednja šola Kočevje Ljubljanska ulica 12, 1330 Kočevje Matej Stošič Osnovni Ivana Ciglič
43 Srednja šola Pietro Coppo Izola Zustovičeva 6, Izola Damijan Ovnič Sara Višji Veronika Sabadin
44 Ekonomska šola Murska Sobota, Srednja šola in gimnazija Noršinska ulica 13, 9000 Murska Sobota Sanja Zver Osnovni Marija Svetec
45 Ekonomska šola Murska Sobota, Srednja šola in gimnazija Noršinska ulica 13, 9000 Murska Sobota Petra  Gruškovnjak Osnovni Marija Svetec
46 Ekonomska šola Murska Sobota, Srednja šola in gimnazija Noršinska ulica 13, 9000 Murska Sobota Nina Fujs Višji Darja Horvat
47 Ekonomska šola Murska Sobota, Srednja šola in gimnazija Noršinska ulica 13, 9000 Murska Sobota Anja Horvat Višji Darja Horvat
48 Ekonomska in trgovska šola Brežice Bizeljska cesta 45, 8250 Brežice Maja Cirnski Višji Hermina Vučajnk
49 Ekonomska in trgovska šola Brežice Bizeljska cesta 45, 8250 Brežice Laura Kodrič Cirjak Višji Hermina Vučajnk
50 Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje Gimnazijska cesta 10, 1420 Trbovlje Matic Šviga Osnovni Gabrijela Blaznek
51 Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje Gimnazijska cesta 10, 1420 Trbovlje Nika Kolenc Osnovni Gabrijela Blaznek
52 Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje Gimnazijska cesta 10, 1420 Trbovlje Ina Breznikar Višji Stanko Miklič
53 Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje Gimnazijska cesta 10, 1420 Trbovlje Klementina  Grošelj Višji Stanko Miklič
54 Ekonomska šola Novo mesto Ulica talcev 3a, 8000 Novo mesto Barbara Rupar Višji Lidija Pirc
55 Ekonomska šola Novo mesto Ulica talcev 3a, 8000 Novo mesto Elma Škrgić Višji Lidija Pirc
56 Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola Kosovelova ulica 4, 3000 Celje Jaka Vodovnik Osnovni Metka Bombek
57 Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola Kosovelova ulica 4, 3000 Celje Žanluka Mario Adžuć Osnovni Irena Naraks
58 Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola Kosovelova ulica 4, 3000 Celje Vesna Čakš Višji Damjana Lovrenčič
59 Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola Kosovelova ulica 4, 3000 Celje Tilen Gradišek Višji Damjana Lovrenčič
60 Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper Martinčev trg 3, 6000 Koper Flaka Jakupi Osnovni Darja Palčič
61 Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper Martinčev trg 3, 6000 Koper Erika Mavri Osnovni Darja Palčič
62 Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper Martinčev trg 3, 6000 Koper Adisa Civić Višji Darja Palčič
63 Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper Martinčev trg 3, 6000 Koper Selma Handanagić Višji Darja Palčič
64 Srednja Trgovska šola Maribor Mladinska ulica 14, 2000 Maribor Uroš Kladnik Osnovni Darinka Medved Gerečnik
65 Srednja Trgovska šola Maribor Mladinska ulica 14, 2000 Maribor Nastja Pišotek Osnovni Darinka Medved Gerečnik

ŠOLSKI CENTER POSTOJNA 

Cesta v Staro vas 2

Postojna 6230

Telefon: (081) 601 650

Fax: (05) 726-21-46

E-pošta: info@scpo.si

Matična št.: 5086957
Davčna št.: 17067006
Transakcijski račun: 01100 - 6030704112

Copyright © 2017 Šolski center Postojna Pravice pridržane.